Imieniny obchodzą:
Joanna, Kazimiera, Franciszek

ŻYCIE SPORTOWE

Maja Włoszczowska w Żerkowie

Maja Włoszczowska i najlepsi kolarze górscy rywalizują w Żerkowie na Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim. Impreza potrwa do niedzieli 20 lipca. czytaj dalej

Pięć medali dla Tygrysic

Aż pięć medali mistrzostw Polski zdobyły reprezentantki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin w zawodach finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu, na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stanęła Zuzanna Kaczmarek, srebrne medale wywalczyły Zuzanna Bambrowicz i Marta Ratajczak, natomiast z brązowym krążkiem zawody ukończyła Alicja Końszczyńska. Łącznie klub z Jarocina wywalczył 48 punktów do Systemu Współzawodnictwa Sportowego i zajął 5. miejsce w klasyfikacji drużynowej. czytaj dalej

Kadeci powalczą o mistrzostwo

Zawodnicy Klubu Rugby Sparta Jarocin już niedługo będą rywalizować podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w drugiej połowie lipca odbędzie się w Bolesławcu. W końcówce przygotowań do gry o Mistrzostwo Polski drużyna prowadzona przez Bartosza Włodarka wybrała się na obóz treningowy do Osiecznej. czytaj dalej

Kapitan opuszcza statek

Jarota Hotel Jarocin przygotowuje się do nowego sezonu. W festiwalową sobotę rozegra wyjazdowe spotkanie z Motorem Lublin w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski. Władze klubu liczą także na podpisanie kontraktu z drugoligowym zawodnikiem, jednocześnie dziękując za współpracę 13 zawodnikom, w tym długoletniemu kapitanowi drużyny - Piotrowi Garbarkowi.
czytaj dalej

Burmistrz nagrodził sportowców

Maciej Paterski został najlepszym sportowcem, a Józefina Nowaczyk-Wróbel najlepszym trenerem gminy Jarocin w 2013 roku czytaj dalej

Wygrywaj z Jarotą

Znów ruszył nabór do nowo powstających drużyn młodzieżowych, prowadzony w rocznikach 2001-2007, zarówno wśród chłopców jak i dziewczynek. czytaj dalej

Jarota opuszcza drugą ligę

Jarota formalnie aż do końca czerwca pozostaje klubem drugoligowym... czytaj dalej

Jarota nadal bez prezesa

Wydawało się, że dla Jaroty jest iskierka nadziei w postaci nowego zarządu. Niestety kandydat na prezesa wycofał się w ostatniej chwili. czytaj dalej

Zagrali dla Przemka

Przemysław Wojcieszak w ubiegłym roku uległ wypadkowi, po którym wymaga długiej rehabilitacji i pomocy. Nie zapomnieli o nim znajomi, którzy w każdy możliwy sposób starają się wspierać Przemka duchowo, a także inicjują różne akcje, aby zebrać pieniądze na leczenie. czytaj dalej

Białe Tygrysice podbijają Czechy

Aż jedenaście medali wywalczyły zawodniczki klubu Białe Tygrysy Jarocin w międzynarodowym turnieju taekwondo Sokol Cup-CEFTA 2013, rozegranym w czeskim Hradec Kralove. Na najwyższym stopniu podium stanęły Anna Zbawiona i Marta Ratajczak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47